ЗА НАС

Пробивот

Yilong

ВОВЕД

Шенжен MINGDA технологија Co, Ltd, основана во 2009 година, на високо-технолошкиот претпријатие од областа на OEM / ODM и продажба на 3D печатари, е сопственик на две серии на DIY и целиот стручен машини, целосно исполнување на потребите на различни производи имаат корисници.На помина многу меѓународни сертификати за квалитет и животната средина, како што се, CE, FCC, и ROHS, а ние извоз во Европа, САД, Австралија, Русија и Велика Британија, Германија, Сингапур, Египет, Индија, повеќе од 180 земји ...

  • 3D печатење машина OEM / ODM производител во Шенжен

    Богата OEM искуство / 1г гаранција / Доживотна поддршка технологија / Брза испорака


    Професионална R & D техничка поддршка и обука за одржување 3D печатач, 8 години на обработка на агенцијата искуство

производи

иновации

ВЕСТИ

Прва служба